WEKU Bodegraven viert 40-jarig jubileum met open huis en gulle donatie aan Groot Hart

blank

Feest bij WEKU Bodegraven: het bedrijf tikte onlangs zijn 40-jarig jubileum aan! Daarom pakte het team afgelopen weekend uit met een open huis én feestelijke avond voor relaties. Vele gasten en genodigden vierden de mijlpaal met WEKU mee. Daarbij werd ruim 11.000 opgehaald voor Stichting Groot Hart.

blank


Het jubileumfeest vond plaats zaterdag 1 februari, op de bedrijfslocatie aan de Spanjeweg in Bodegraven. Medewerkers gaven bezoekers een kijkje achter de schermen middels rondleidingen. In de avonduren nodigde het bedrijf relaties, vrienden en familie uit om de mijlpaal te vieren. Veel bezoekers waaronder inwoners en genodigden wisten Weku op deze mooie dag te vinden.

Naast alle gezelligheid, had het jubileumfeest ook een maatschappelijk tintje. In plaats van traditionele cadeaus vroeg WEKU een donatie voor Stichting Groot Hart, een organisatie die racebelevingen organiseert voor ongeneeslijk zieke kinderen. Het 12-koppige team van WEKU gaf zelf het goede voorbeeld en zamelde ruim €800 in. Dankzij de gulle bijdragen van bezoekers en partners kwam het totaalbedrag uit op een indrukwekkende €11.250!

Het team van WEKU bedankt iedereen voor de belangstelling, gezelligheid én donaties.

blank

WEKU toen, nu en later

Vanaf de oprichting in 1985 door W. van Egdom, groeit WEKU uit tot regionaal begrip op het gebied van kunststof-kozijnen. Cees de Groot nam het bedrijf in 2000 over en blikt terug op een mooie tijd. ‘’De afgelopen jaren is er om ons heen veel veranderd, maar tegelijkertijd blijft de kern hetzelfde. We zetten de persoonlijke aanpak, kwaliteit en dienstbaarheid voorop. Ook in de toekomst blijft dit een belangrijke focus. Daarbij hoort dat we graag lokaal actief blijven. Zowel in onze werkzaamheden als in sponsoring voor clubs en initiatieven! Wij hechten waarde aan het dorpsgevoel en willen hier zo veel mogelijk aan blijven bijdragen.’’

Ook het familiegevoel is sterk bij WEKU: Cees’ vrouw Lianne houdt zich bezig met de administratie en zoons Bas en Coen werken in de binnen- en buitendienst. Of zij het bedrijf ooit zullen overnemen? ‘’Dat lijkt ons heel mooi’’, vertelt Cees. ‘’Niets ‘moet’ natuurlijk. Voor nu zijn de jongens in elk geval goed bezig met vlieguren te maken!’’

blank
blank

blank

blank

Advertentie

blank

blank

blank

blank

blank